Best Luxury 3Bed 2Bath Daire San Diego

San Diego
Best Luxury 3bed 2bath San Diego
7.8 İyi
55 yorum

Best Luxury 3Bed 2Bath Daire San Diego

424 13Th Street, San Diego, ABD Haritayı göster
Best Luxury 3Bed 2Bath dairesi, San Diego Kongre Merkezi'a 1 km mesafedeki deniz manzarasına sahiptir.
Daire San Diego şehrinin San Diego Şehir Merkezi semtinde yer almaktadır. Bu konaklama birimi, Deniz Müzesi'a 3 km uzaklıktadır. Şehir merkezi daireden 2 km uzaklıktayken San Diego Uluslararasi havalimanı 6 km mesafede bulunmaktadır. Konuklar, yakınlardaki Petco Parkı ve Albertsons gibi yerleri keşfedebilirler.
Her oda uydu kanallı televizyon, balkon, küçük mutfak gibi olanaklara sahiptir. Best Luxury 3Bed 2Bath dairesinde kuş tüyü yastıklar, çarşaflar, hipoalerjenik yastıklar mevcuttur. Banyo odasında banyo küveti, duş vardır.
Fırın, çamaşır makinesi da sunulmaktadır. Daire, Metropolitan Transit Center tren istasyonuna 500 metre uzaklıktadır.
+ Daha fazla - Daha az
Genel Olanaklar
  • Wi-Fi
  • Çocuk dostu
  • + Daha

Harita

Turistik yerler

San Diego'nun
Havalimanları
  • San Diego Uluslararasi Havaalani - 7 km
Tren istasyonları
  • San Diego Santa Fe Depot - 1,7 km

Odalar ve Müsaitlik Durumu

Bekleyin lütfen, sizin için müsait odaları arıyoruz.
Olanaklar

Genel tanıtım

  • Wi-Fi

Yemek

  • Kurutucu
  • Açık hava yemek alanı

Oda imkanları

  • Oturma alanı
  • Giyinme alanı
  • Veranda
  • Yemek masası
  • Ütü olanakları
  • Çamaşır makinesi
  • Ücretsiz banyo malzemeleri
  • Düz ekran TV
  • Beşikler/bebek karyolaları
  • Halı kaplı zemin
Genel Olanaklar
  • Wi-Fi
  • Çocuk dostu

Otel Politikası

Giriş: 15:00-23:59 arası
Çıkış: 11:00'a kadar
  • Çocuklar ve ekstra yataklar
  • Odaya hiçbir bebek karyolası verilmemektedir.
Tarihleri giriniz
Tarihleri giriniz
Pe 2 Jul
Cu 3 Jul
Konuklar
San Diego'nun otelleri aranıyor